Friday, April 28, 2023

Zichovec - Sinker Oak

Sinker Oak (Zichovec, Tšehhi) prk 0,5 l. alc 5,1 %vol. Ratebeeri liigimääratlus: "Pilsener - Bohemian / Czech" ja hinnang pole veel välja kujunenud. Untappd ütleb: "Pilsner - Other" ja 3,73 punkti

Tootjainfo: "We brewed Sinker Oak according to the pattern of the "1000 Years of Tradition" infusion, which our brewer Mikuláš made for our Beer Fest in 2022. At that time, he reaped great fame and a big batch was only a matter of time. Thanks to the use of wood chips, we can give the beer a very intense wooden character in a surprisingly short time and thus create a unique, delicate taste that resembles vanilla. Thanks to the short but intensive extraction, a minimum amount of tannins is released from the wood and the beer remains very soft. The fine modern Czech hop Harmonie works wonders with the elegant notes of the American oak"

Keskmist kasvu purk, okslik sildikujundus :) Valge vaht täidab pool klaasist ja püsib mõnda aega. Õlle värvus - kirkalt helekuldne. Aroom meenutab huvitaval kombel popkorni koos vähese puiduse noodiga.

Esmamekk on keskmise kehaga ja hapukas-magusakas. Keskmaitse magus-hapu, kaerahelbepudrune ja popkornine, võine ja veidi õline. Lõppmaitse - nohhjahh, see on ju tamme toon kah, aga eelkõige ikka see va võine tootmisviga. Järelmekk - hapukas-magus, õline, lame ja veidi kirbelt tammetõrulik.

Keskmise kehaga, vähekarboniseerunud ja õlise paletiga, hapukas-magusakas-magus-hapu-mõrkjas-kirbe buketiga veidrus. Hea ta pole, halb ka otse mitte, aga sihuke kummaline, et ega üle ühe klaasi väga võtma ei kipu, kui just diatsetüüli väga ei armasta
---
ei ole saadaval
---
pilt isetehtud

No comments:

Post a Comment