Sunday, December 12, 2021

Weird & Gilly

Weird & Gilly (Singlecut, USA)prk 0,44 l. alc 6,6 %vol. Ratebeeri liigimääratlus: "IPA - Hazy / New England (NEIPA)" ja hinnang 97 punkti. Untappd ütleb: "IPA - New England / Hazy" ja 4,05 punkti.

Tootjainfo: "The Beer Light guided, and we followed. So we packed up a pack horse and made it happen. Round, lush, intergalactic melange of orange juice and apricot aroma, soft tropical fruit and beautiful balance. Keep your electric eye on this one
IBU 88"

Keskmist kasvu purk, sildikujundus meenutab mingit spordijooki. Kollakas vaht täidab üle poole klaasist ja püsib kaua. Õlle värvus - mudruselt kollane. Aroom on magusalt troopiline-tsitruseline, lausa parfümeeritud. 

Esmamekk on keskmise kehaga ja mõru-magus. Keskmaitse - humalahammustusega, apelsinikoore mõrkjusega, mahlane ja hapukas. Lõppmaitse värvub magusaks ja vürtsikaks, kuivapoolseks ja mahlaseks, pomelo, greibi ja apelsini vahepealseks. Järelmekk - magus-mõru, mahlase hapu servaga.

Keskmisest veidi raskema kehaga, tugevalt karboniseerunud paletiga, mõru-magus-mõrkjas-vürtsikas-hapukas-mõrkjas-magus-mõru buketiga VÄGA HEA TASEME rüübe. Humalahammustusega häguIPA, nii nagu ta olema peab, kuid oma pesakonnast mitte väga palju eristuv.
---
pilt isetehtud

No comments:

Post a Comment